Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

RUCH SPONTANICZNY I PRACA Z CIAŁEM

W poniedziałek 26 marca 2018r. od 18.00 do 21.00 możesz uczestniczyć w warsztacie RUCH SPONTANICZNY I PRACA Z CIAŁEM, który poprowadzi w ROZWIJALNI Sławomir Gęściak. Następny warsztat - w piątek 27 kwietnia 2018r.od 18.00 do 21.00.

Zapraszamy także 28 kwietnia 2018r. na specjalną nocną ceremonię, a zarazem muzyczną podróż w głąb siebie (zaczynamy o 21.00).

Ruch spontaniczny i praca z ciałem to piękna praktyka budzenia świadomości naszego ciała oraz docierania do głęboko ukrytych pokładów świadomości samego siebie. To również droga do odnalezienia pokładów swojej wewnętrznej energii, nawiązania prawdziwej i wyjątkowej relacji ze swoim ciałem i duchem, to sięganie głębiej do tego, co skrywamy. To budzenie się naszych ukrytych  talentów, to połączenie ciała i  ducha, to taniec poza umysłem, to spotkanie w magicznej przestrzeni z Samym Sobą... To szansa na spotkanie osób o podobnych wartościach, w pełnej akceptacji tego co się wydarza... To również doskonała zabawa, która dodaje nam energii i siły na to, by z uśmiechem iść przez życie.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenia:
tel. 501-185-009

O prowadzącym:

SŁAWOMIR GĘŚCIAK - coach, trener rozwoju osobistego i duchowego, mówca publiczny, Master NLP, spontaniczny tancerz, Lider Ogólnopolskiej Społeczności Rozwoju Poznań i Szczecin. Współtwórca projektu „Wibracja Miłości”. Jest osobą pracującą w oparciu o swoje wartości i kodeks etyczny, kocha ludzi i pracę z nimi. Ukończył Intensywny kurs psychologii procesu w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu, Terapię tańcem i ruchem w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, Uniwersytet Coachingowo – Trenerski i Mówców Publicznych; uzyskał tytuł Mastera NLP w Polskiej Akademii NLP. Swoje kompetencje opiera na bogatych doświadczeniach oraz nieustannie kontynuowanej edukacji w zakresie rozwoju osobistego oraz pracy z ciałem poprzez ruch spontaniczny.

Jest trenerem, który pomaga innym dokonywać zmian w życiu osobistym, uczy ludzi świadomego myślenia oraz rozwiązywania problemów prywatnych i biznesowych. Pracuje z ludźmi zarówno indywidualne, jak i w większych grupach.

Jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego pasją są góry, podróże i taniec spontaniczny, który pozwolił mu zajrzeć w głąb siebie. Uważa, że: „poprzez taniec można się wsłuchać w potrzeby naszego ciała, ducha i umysłu, uwolnić tłumione emocje oraz poznać siebie, obudzić świadomość samego siebie, doświadczyć radości i ukojenia."

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto