Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

1,2,3... PLAY WITH ME! - WARSZTATY ARTYSTYCZNE Z NAUKĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na warsztaty artystyczne z językiem angielskim, prowadzone przez Annę Mierzwiak i Bożenę Strzymińską, pedagożki. Zajęcia pt. "1,2,3... PLAY WITH ME!" (1,2,3 Baw się/graj ze mną) odbywają się w soboty od godz. 11.00 do 12.00. Zbieramy też chętnych na spotkania we wtorki od godz. 17.00 do 18.00.

Warsztaty artystyczne z językiem angielskim to pomysł na połączenie twórczej zabawy z nauką.

Z doświadczenia wiemy, że dzieci uczą się chętniej i szybciej, jeśli nowe treści są powiązane z ich własną aktywnością. Wtedy nauka języka obcego jest postrzegana jako zabawa, która zaspokaja ich potrzebę działania. A przecież - i dzieci i my - im bardziej coś lubimy, z tym większym zapałem włączamy się w to i chłoniemy…

Podczas różnego rodzaju gier i zabaw oraz w czasie wykonywania prac plastycznych dzieci używają języka w konkretnym celu i odczuwają naturalną motywację do komunikowania się w języku angielskim. Co więcej, zaangażowanie w zabawę sprawia, że uczenie się jest naprawdę dużą frajdą!

Zajęcia będą się odbywały w ROZWIJALNI we Wrocławiu, przy ul. Chełmońskiego 30.

Odpłatność: 25zł od dziecka za każde zajęcia (materiały plastyczne zapewniamy).

Prosimy o przynoszenie ze sobą obuwia zmiennego lub ciepłych skarpet.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenia:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego, imienia i wieku dziecka)

 

Fot. Marcin Mierzwiak

O prowadzących:

Anna Mierzwiak Jestem absolwentką studiów podyplomowych w zakresie edukacji przedszkolnej oraz dyplomowanym pedagogiem. Posiadam kwalifikacje językowe potwierdzone przez Uniwersytet Cambridge. Ukończyłam kursy: „Monachijska Funkcjonalna Diagnostyka Rozwojowa” (Fundacja Promyk Słońca), „Taneczne spotkania z Klanzą” (KLANZA), „Elementy muzykoterapii w pracy z dziećmi” (Uniwersytet Wrocławski).Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi jako wychowawca w przedszkolu językowym oraz w pracy z młodzieżą jako koordynator projektów międzynarodowych w Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa we Wrocławiu.  

 

Bożena Strzymińska Jestem dyplomowanym pedagogiem, absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam kwalifikacje językowe potwierdzone certyfikatami i praktyką. Ukończyłam kursy: „Monachijskiej Funkcjonalnej  Diagnostyki  Rozwojowej” (Fundacja Promyk   Słońca), pedagogiki zabawy (KLANZA), animatora gier i zabaw (Pro Publico Bono) oraz choreoterapii. Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, jako wychowawca w przedszkolu językowym,  gdzie prowadziłam zajęcia w języku angielskim.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto