Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

Zerwij się do lotu...

W środę 28 stycznia 2009 r. w godzinach 18.00-20.30 zapraszamy na warsztat improwizacji tanecznej i choreoterapii p.t. "LOT" prowadzony przez Agnieszkę Rybak i Katarzynę Kubalik.

Tematem przewodnim będą tym razem kwestie wolności, niezależności oraz zaufania do świata. Lot kojarzy się z cudowną swobodą, ale także z ufnością, poddaniem się biegowi rzeczy. Spróbujemy wprowadzić się w taki stan poprzez taniec i improwizację ruchową. Skorzystamy także z tańców w kręgu, arteterapii, masażu i wizualizacji. Odbywając w ten sposób swój symboliczny lot, mamy szansę ujrzeć, na ile pozwalamy sobie rozwinąć skrzydła i podążyć za swoimi marzeniami. Posłużą nam do tego  przede wszystkim naturalny ruch oraz improwizacja taneczna. Doświadczenie taneczne nie jest wymagane.

 

WSTĘP WOLNY!

O prowadzących:

Agnieszka Rybak od wielu lat praktykuje różne formy tańca. Brała udział w licznych projektach teatralnych, jako tancerka, aktorka i choreografka. Odkrywała techniki pracy z ciałem m.in. w Teatrze Pieśń Kozła oraz w trakcie wieloletniej praktyki capoeiry - afrobrazylijskiej sztuki walki. Odbywa kurs instruktorski terapii tańcem wg metody Detlefa Kapperta „Improwizacja Tańca i Symbolika Ciała”. Praktykuje terapie ekspresyjne, improwizację tańca, 5 Rytmów, a także hawajską metodę pracy z ciałem Kino Mana, której głównym elementem jest masaż polinezyjski Lomi Lomi Nui.

Katarzyna Kubalikjest absolwentką arteterapii i pedagogiki,odbywa kurs instruktorski terapii tańcem wg metody Detlefa Kapperta „Improwizacja Tańca i Symbolika Ciała”. Pasjonuje ją taniec i ruch jako droga do wyrażania, odkrywania i pokochania siebie. Praktykuje taniec etniczny, improwizację taneczną oraz choreoterapię. Współtworzy warsztaty arteterapeutyczne adresowane do dzieci, młodzieży, kobiet (m.in: „Wieczory kobiecości”, „Ciało - tao kobiety”).

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto