Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TAŃCZ ZE SŁOŃCEM, WIATREM I ZIEMIĄ

Przychodząc do ROZWIJALNI, możesz przenieść się do krainy łagodności, by przy pięknej, kojącej muzyce, w bliskości z naturą odbyć TANIEC ZE SŁOŃCEM, WIATREM I ZIEMIĄ. W dniach 15 maja, 26 czerwca i 10 lipca odbyły się kolejne warsztaty tańca z elementami choreoterapii prowadzone przez Martę Grabowską. Był to trzyczęściowy cykl: Część I -SŁOŃCE, część II - WIATR i część III - ZIEMIA. 

Słońce to energia, jaką noszę w sobie i energia otaczającego mnie świata. To cudowne światło, które opromienia kwiaty, zwierzęta, ludzi, przedmioty, dodając im blasku, uroku, czaru. To życiodajna siła, która pozwala wzrastać i dojrzewać.

Wiatr to przestrzeń do bycia sobą i bycia z innymi. To rozmach. Poczucie unoszenia. Zawirowania. Ale też lekkość i fantazja. Oderwanie się od tego, co przytłacza. Uskrzydlenie. Odlot.

Ziemia to ugruntowanie, budujące poczucie pewności siebie, siły i mocy. Jedność ze Wszechświatem. Tu i teraz.

 

Marta Grabowska o sobie:

Jestem pedagogiem i terapeutką. Kocham tańczyć. W tańcu spotykam się ze sobą. Ale także z innymi ludźmi, ze światem. Tańczę z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi, seniorami. Ukończyłam szereg certyfikowanych kursów i szkoleń, m.in. jestem instruktorką metody „Improwizacja tańca i symbolika ciała” doktora D.Kapperta. Niedługo zostanę certyfikowaną choreoterapeutką - terapeutką tańcem, jako że kończę proces certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii  przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto