Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TANIEC SŁUŻY MAŁYM I DUŻYM

Wbrew stereotypowym wyobrażeniom prezent dla dziecka nie musi być opakowanym w feerię kolorów przedmiotem. To miłe chwile spędzone razem pozostawiają w pamięci pozytywny ślad. Zachęcamy więc do ofiarowania dziecku czasu i uwagi, bo to dziś najcenniejszy prezent.

Namawiamy  na  spędzenie razem popołudnia w ROZWIJALNI w przedświąteczną sobotę 18 grudnia 2010 r. Od 12.00 do 13.30 można uczestniczyć w warsztacie zatytułowanym TANIEC SŁUŻY MAŁYM I DUŻYM. Poprowadzi go Marta Grabowska - pedagog i choreoterapeutka. Zajęcia adresowane są do dzieci w wieku od 5 do 9 lat oraz ich rodziców/opiekunów, bez względu na kondycję fizyczną i umiejętności taneczne. Podczas warsztatu wykorzystamy m.in: taniec, ćwiczenia ruchowe, gry i zabawy edukacyjno-integracyjne, czytanie bajki połączone z treningiem autogennym, masaż. Szykujemy porcję dobroczynnego dla obu pokoleń ruchu. Uczestnictwo w warsztacie to również sposobność do pogłębienia wzajemnej więzi.

Z dzieckiem powinna przyjść jedna bliska, dorosła osoba (tatusiowie, dziadkowie i ciocie mile widziani – to może być sposób na odciążenie mam w gorącym okresie przygotowań do świąt). Mamy nadzieję, że uczestniczenie razem w rozmaitych rodzajach zabawowej aktywności przywoła także na twarzach dorosłych uśmiech i miłe wspomnienia z dzieciństwa.

Jak się przygotować?

Prosimy zadbać o wygodny strój (najlepiej sportowy) dla dziecka i dla siebie, na nogi grube skarpety lub baletki. Można przebrać się na miejscu, w szatni przygotowanej na przyjęcie dzieci.

Warto zabrać coś ciepłego do okrycia na czas relaksu, np. kocyk lub śpiwór. Karimaty przygotujemy.

Odpłatność za warsztat  - 40 zł od pary dziecko + dorosły opiekun.

Prosimy o rezerwowanie miejsc i przedpłatę na konto.

Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne pod numerem (0-71) 348-60-30 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego). 

Konto bankowe: ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: TANIEC DLA DZIECI.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto