LATINO DANCE SOLO

Tańce latynoamerykańskie, nazywane w skrócie przez tancerzy "łaciną", kojarzą się z ogromnym temperamentem i ekspresją. Różnią się one od siebie dynamiką i interpretacją muzyczną, ale łączy je gorący i porywający rytm. Każdy z tańców pozwala na wyrażenie innych emocji i nastrojów - od porywczości i powagi w hiszpańskim paso doble; miłości i namiętności w kubańskiej rumbie, poprzez flirt i zabawę w brazylijskiej sambie, salsie i kubańskiej cha-cha-cha, aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie, coś co pomoże mu w wyrażeniu swojej osobowości.

W ROZWIJALNI oferujemy LATINO DANCE SOLO, czyli naukę tańców latynoamerykańskich w pojedynkę (bez partnera). 
w piątki od 17.00 do 18.00.

Zgłoś się już teraz!

Szukasz zajęć w innym terminie? Zapytaj. W miarę możliwości dopasujemy grafik do potrzeb chętnych. 

Strój - lekki, wygodny, warstwowy (np. łatwy do zdjęcia sweterek). Obowiązuje obuwie zmienne - najlepiej lekkie półbuty na skórzanej podeszwie.

Odpłatność:
- pojedyncze zajęcia (50 minut) - 25 zł;
- karnet 4-tygodniowy na zajęcia 1x w tygodniu - 70 zł;
- karnet 4-tygodniowy na zajęcia 2x w tygodniu - 130 zł.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenie (najpóźniej w przeddzień warsztatu do 22.00):
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

O prowadzącym:

MICHAŁ MICHALSKI zajmuje się tańcem od 7 roku życia. Specjalizuje się głównie w tańcu towarzyskim. Jest tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiada liczne tytuły zdobyte w zawodach krajowych i międzynarodowych: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, Mistrzostwo na Międzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open oraz finałowe miejsca w Mistrzostwach Polski.

Obecnie jest instruktorem tańca towarzyskiego, salsy, latino dance. Rozwija się też w innych dyscyplinach tanecznych, fascynuje go m.in. zumba. Dobrze czuje się w tańcach latynoamerykanskich, które wymagają od tancerza niezwykłej sprawności fizycznej. Swoje pasje taneczne realizuje, uczestnicząc w licznych pokazach i tworząc własne układy choreograficzne.