Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

EKO-CUDAKI

W poniedziałek 18 marca 2013 r. od godz.17.00 do 18.00 stworzymy dzieciom w wieku 5-7 lat okazję do uruchomienia twórczej wyobraźni. Zapraszamy na zajęcia ekologiczno-artystyczne pt. EKO-CUDAKI, które poprowadzi pedagog, arteterapeutka.

Do tworzenia wykorzystamy materiały, które przeważnie traktujemy jako zbędne i wyrzucamy na śmietnik, np. wszelkiego rodzaju opakowania, kartony, butelki plastikowe, rolki po papierze i ręcznikach, taśmie klejącej, sznurki, resztki tkanin, włóczki. Potraktowanie ich w twórczy sposób, dodanie nowych elementów i kolorów pozwala wyczarować z nich małe dzieła sztuki.

EKO-CUDAKI to zajęcia wesołe, twórcze i spontaniczne, które poprzez swój artystyczny charakter wszechstronnie rozwijają dziecko: pobudzają wyobraźnię, ćwiczą precyzję małych rączek, uczą koncentracji uwagi i cierpliwości. Zajęcia dają możliwość niewerbalnego wyrażenia siebie, swoich pomysłów, sposobu odbierania świata, wyrażania myśli i uczuć. Dzieci w przyjemny sposób relaksują się i uczą współpracy w grupie. A dodatkowo,  naturalnie, zapoznają się z ideą recyklingu i ekologii na co dzień.                               .                                          

Materiały zapewniamy. Prosimy o przyniesienie ze sobą obuwia zmiennego dla dziecka lub ciepłych skarpet, najlepiej antypoślizgowych.

Odpłatność - 25 zł od dziecka.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenie:
Tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Mile widziana przedpłata na konto:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30 
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem:  EKO-CUDAKI + imię i nazwisko dziecka.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto